Online Lezzetler - %100 Doğal El Yapımı Yöresel Lezzetlerin Adresi
Favorilere Ekle
Yeni
  • bulgr-001
  • Online Lezzet

Doğal Esmer İnce Değirmen Bulguru - 1 Kg - Online Lezzetler

%100 Doğal Hatay Değirmen Bulguru - 1 Kg

40,00
VAR

%100 Doğal Hatay Değirmen Bulguru, içerisinde barındırdığı farklı birçok mineral ve B vitaminleri ile doğal bir lif ve karbonhidrat kaynağıdır. Düşük glisemik indeksi ile kan şekerinde düzenleyici rol oynar. %100 Doğal Hatay Değirmen Bulguru, içerisinde bulundurduğu lif ile sindirim sistemine yapıcı ve onarıcı katkı sunarak bağışıklık sistemini kuvvetlendirmektedir.

Saklama Koşulları

%100 Doğal Hatay Değirmen Bulguru, sipariş geldikçe değirmenden taze bir şekilde tedarik edilmektedir. Bu sayede tüketicilere uzun süreli saklama koşullarının sağlanması amaçlanmaktadır. %100 Doğal Hatay Değirmen Bulguru, bez torbalarda serin, rutubetsiz ve karanlık ortamlarda saklamanızı öneriyoruz. Nemli ortamlardan uzak tutulması konusunda dikkatli olunmalıdır. %100 Doğal Hatay Değirmen Bulguru, belirtilen saklama koşullarının sağlanması şartı ile 2 yıla kadar tazeliğini koruyabilmektedir. Doğal ürünlerin faydalarından yararlanılması için taze bir şekilde tüketilmesi önemlidir bu sebepten dolayı %100 Doğal Hatay Değirmen Bulgurunun fazla bekletilmeden tüketilmesini tavsiye ediyoruz.

Online Lezzetler olarak Doğal, Yöresel ve El Yapımı Lezzetleri Sizler için Üretiyoruz. Ürünlerimiz bahçeden kapınıza kadar gelmektedir. Tedarik ürünlerimiz ise doğrudan üreticiden kapınıza kadar gelmektedir. Ürünlerimiz hijyenik ortamlarda kaliteli malzemelerle üretiyoruz.

Hatay Yöresel Baharat Çeşitleri

Hatay Yöresel İçli Köfte

Hatay Yöresel Zeytinyağı

Hatay Yöresel Biberli Ekmek

Hatay Yöresel Kırık Zeytin

Hatay Yöresel Zahter/Yağlı Kekik

Hatay Yöresel Nar Ekşisi

Hatay Yöresel Turşu Çeşitleri

Hatay Yöresel Şalgam

Hatay Yöresel Salça Çeşitleri

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2022 www.onlinelezzetler.com Bir BYEXPRO Markasıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.